Robienie zdjęć z dołu, a robienie ich z góry to coś całkowicie innego. Tutaj trzeba widzieć to, co chcemy zrobić. Wbrew pozorom nie jest to takie proste żeby zaplanować sobie wszystko. Zrobienie takiego zdjęcia o ile wyjdzie nam dobrze to prawdziwe mistrzostwo.

Fotografować można praktycznie wszystko i wszędzie pod warunkiem, że jest to dozwolone przez prawo. Pamiętajmy, że dornami nie można wlatywać w tereny wojskowe czy na lotnisko. Zdjęcia można robić poprzez dodawanie różnych efektów. Wszystko po to żeby nasze zdjęcia były jeszcze bardziej wyjątkowe od innych. Nie martwmy się, jeśli na początku nasze zdjęcia nie wychodzą tak jak sobie tego życzymy.

Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić i nauczyć, a wtedy na spokojnie będzie można robić super ujęcia. Miejsc, które mogą być dla nas inspiracją jest bardzo dużo. Czasami to, co jest gdzieś blisko nas może być miejsce, które pozwoli nam na stworzenie super galerii zdjęć. Pamiętajmy o tym, że im bardziej będziemy oryginalni tym bardziej inni będą doceniać nasze zdjęcia. Nasza praca na pewno nie pójdzie na marne, dlatego warto swój czas na to już teraz poświecić.

Szukamy inspiracji

Dobrym pomysłem będzie sprawdzanie miejsc, jakie są bardzo popularne. Może most? Może w nocy miasto z wysokości? Od czegoś trzeba będzie zacząć, a później sami będziemy wiedzieć, na co konkretnie można postawić. Chcemy przecież żeby nasze zdjęcia były najciekawsze? To trzeba będzie się trochę wysilić. Zdjęcia można robić, kiedy słońce dopiero wstaje, ale można również, kiedy jest księży. Wszystko będzie zależne od tego, jakim sprzętem do latania i fotografowania będziemy dysponować. Im lepszy sprzęt tym więcej mamy możliwości do wyboru.

Robienie zdjęć z powietrza staje się coraz bardziej modne, dlatego możemy spotkać wiele osób, które chcą wykonać to jedno, ale za to bardzo idealne ujęcie. Pamiętajmy, że poza zdjęciem i ciekawym miejsce najważniejsze jest bezpieczeństwo. Wykonując zdjęcia z drona cennik będziemy mieć coś, czego nasi znajomi na pewno nie mają.