Organizacja jakiegokolwiek spotkania wymaga na pewno wybrania odpowiedniego miejsca. Mowa jest o takim miejscu, które powinno być dosyć niezwykłe, które tworzy jakiś wyjątkowy klimat, w którym po prostu będziemy mogli bardzo przyjemnie spędzić czas i nie tylko.

Dlatego też jeśli mówimy o mieście Warszawa, to nie możemy nie wspomnieć o takim lokalu, jakim jest klubokawiarnia podróżnicza o nazwie Tam i z powrotem. Jak sama nazwa wskazuje, w tym miejscu mamy do czynienia z możliwością odbycia niezwykłej podróży do różnych zakątków świata i powrotu po parudziesięciu minutach, po kilku godzinach do warszawskiej rzeczywistości. W Warszawie mamy do czynienia z bardzo wieloma lokalami, aczkolwiek ten na pewno jest bardzo szczególny. Tenże lokal jak najbardziej może być wynajęty na wyłączność niezależnie od tego, na ile osób planujemy zorganizować nasze spotkanie. Do dyspozycji zasadniczo mamy dwie odrębne sale. Ta większa jest klimatyzowana i jednocześnie też nazywana jest ona pufowo- hamakową. Powodem tego są umieszczone tam hamaki oraz pufy, na których można swobodnie wypoczywać poza czasem, w którym owa sala jest wynajmowana.

Ta sala wynajmowana jest na większą ilość osób od 20 do 30. W przypadku, gdy mamy do czynienia z mniejszą ilością osób chętnych na takie spotkanie, wynajmowana jest zasadniczo druga z sal, ta bardziej klasyczna i mniejsza. Minimalna ilość osób, przy której dokonywana jest rezerwacja to pięć. Oczywiście gdy mamy do czynienia ze spotkaniem organizowanym na więcej niż trzydzieści osób, to wówczas rezerwowany jest cały lokal, toteż również z większą ilością osób uczestniczących w danym spotkaniu nie ma większego problemu.

Aby dopełnić dzieła, będziemy chcieli wskazać również na stronę internetową znajdującą się pod adresem wynajem kawiarni Tam-Cafe.pl, gdzie też możemy zapoznać się ze znacznie większą ilością istotnych informacji na temat owego lokalu jak również na temat możliwości jego zarezerwowania na potrzeby jakiegoś spotkania, które organizujemy.