Gdybyśmy dotarli do Zakopanego to gdzie w pierwszej kolejności byśmy poszli? Oczywiście, że na Krupówki, bo to miejsce reprezentacyjne, tam po prostu trzeba być, dlatego trzeba wykorzystać okazję żeby się tam pojawić.

Na tej ulicy wiele się dzieje, co oznacza, że na pewno nie będziemy się tam nudzić. Można posłuchać ulicznej muzyki, można pogłaskać białego misia, ale również można zrobić zakupy. Mamy różnego rodzaj stragany z regionalnymi wyrobami.

Jesteśmy w Zakopanem, a zatem skór, kożuchów nie brakuje tutaj i jeśli nas interesują ciepłe kapcie to trzeba będzie sobie je tutaj kupić. Są przynajmniej oryginalne, dlatego spełnią nasze oczekiwania. Skoro chodzimy po Krupówkach i zgłodnieliśmy to trzeba spróbować góralskiego jedzenia. Wchodzimy do karczmy i zamawiamy może nie za bardzo zdrowe jedzenie, ale na pewno bardzo smaczne. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na jedzenie czegoś, co nie do końca jeść powinniśmy. Docenimy wtedy te smaki, których nigdzie indziej nie znajdziemy. Można się napić wina, piwa czy grzańca i można miło spędzić czas. Na pewno będziemy zadowoleni z tego miejsca.

Gdzie spać w Zakopanem?

Można wynająć sobie domek drewniany albo murowany i wtedy z całą rodziną albo znajomymi będziemy mogli w komfortowych warunkach spędzić czas. Przykładem będzie tutaj domek na Brzyzku. Jest to domek, który gwarantuje nam niesamowity klimat, ale co ważne można z okien zobaczyć piękny widok na Tatry. Domek znajduje się w jednej z najstarszych dzielnic pięknego Zakopanego. W dziesięć minut samochodem dojedziemy do centrum miasta. Do dyspozycji mamy dwie kondygnacje i pełne wyposażenie, dlatego warto się taką ofertą już teraz zainteresować. Dla osób, które chcą sprawdzić ofertę z tym domkiem można polecić stronę internetową góralskie domki Zakopane. Tutaj jest opisany ten i inne domki w Zakopanem, dlatego jeśli szukamy takiego klimatycznego noclegu to bardzo dobrze trafiliśmy. Na pewno wybierzemy coś interesującego, co sprawi, że pobyt w Zakopanem będzie należał do jeszcze przyjemniejszych.