Mając kilka kredytów w pewnym momencie tracimy nad tym wszystkim kontrole i można wiele na tym stracić. Niestety, ale wiele osób tak ma.

Jeśli zaciągnęliśmy kredyty hipoteczny, mamy kredyty na samochód, a do tego dochodzą jakieś mniejsze kredyty to należności mamy bardzo dużo. Co w takiej sytuacji należy zrobić? Na pewno nie można czekać, bo mając kredyt hipoteczny niezapłacenie kilku rat skutkuje rozwiązaniem umowy. Stracimy dach nad głową i dopiero zaczną się problemy. Ratując się warto wybrać kredyt konsolidacyjny.

Wtedy będziemy mieć te wszystkie kredyty w jednym. Będzie jedna rata, ale będzie też wydłużony okres spłaty. Czy to ma dla nas znaczenie? Na pewno nie ma znaczenia, bo my chcemy zacząć z tych długów wychodzić i to wszystko uporządkować.

Jak to załatwić?

Trzeba będzie się zgłosić do doradcy finansowego, a on będzie wiedział jak ma nam pomóc. U doradcy można będzie porównać sobie kilka ofert różnych banków. Można zmniejszyć oprocentowanie i to całkiem sporo. W niektórych przypadkach będzie niższe o 50%. Do dwustu pięćdziesięciu tysięcy złotych nie trzeba mieć żadnych zabezpieczeń, a zatem jeśli taka kwota nas ratuje to dobrze trafiliśmy. Doradca finansowy zrobi tak żebyśmy mogli liczyć na minimum formalności i bardzo szybko otrzymamy decyzje czy w ogóle można będzie na taki kredyt liczyć. Mając pomoc kogoś, kto się zajmuje kredytami konsolidacyjnymi, na co dzień można liczyć na wybranie najlepszej oferty. Dowiemy się, na co zwracać uwagę i które banki są dla nas odpowiednie. Bez tej wiedzy można wybrać coś niewłaściwego i będziemy później mieć problemy ze spłatą. Jeśli ktoś jest zainteresowany takim kredytem to pomoc może uzyskać dzięki http://www.1ekspert.pl/. Tutaj pracuje doradca finansowy, który zna się na kredytach jak mało, kto. Ma zawsze i dla każdego przygotowaną taką ofertę, jaka będzie idealnie dopasowana. Współpracują z nim otrzymamy usługi na bardzo wysokim poziomie. Nie pozostaje nam nic innego jak umówić się na spotkanie.