Te osoby, które chcą spędzić miło czas w górach nie muszą jechać w wysokie góry. Nie muszą jechać w Tatry gdzie są tłumy.

Odpoczynek to relaks, dlatego będziemy szukać takiego miejsca, które jest dla nas najbardziej odpowiedniej. Na pewno takim miejscem będzie Biskupia Kopa. To miejsce wyjątkowe, które znajduje się bardzo blisko czeskiej granicy. Mamy spokój i cisze, dlatego jeśli tam się wybierzemy to na pewno będziemy bardzo zadowoleni.

Można zarezerwować sobie dwuosobowy apartament z kominkiem, w którym we dwoje spędzimy romantyczne chwile. Czasami trzeba trochę odpocząć od problemów, jakie mamy tutaj gdzie mieszkamy i pracujemy. To miejsce idealnie nadaje się do tego żeby można było spędzić miłe chwile i miło to później wspominać.

Apartament Andromeda

Apartament ma sześćdziesiąt metrów kwadratowych powierzchni plus jest do tego taras. W części dziennej znajduje się kominek i rozkładana dwuosobowa sofa z fotelem. Oczywiście mamy aneks kuchenny gdzie znajduje się płyta elektryczna, barek, chłodziarka, sztućce i czajnik. Najlepszą atrakcją jest mini basen jacuzzi, który da nam naprawdę wiele radości. Warto tam pojechać i odpocząć od wszystkich problemów, jakie mamy. Sypialnia ma wygodne dwuosobowe łózko wraz z lustrem. Wychodząc na taras możemy podziwiać Biskupią Kopę.

Mamy do dyspozycji również meble ogrodowe, dlatego na pewno będziemy tam często przesiadywać. Apartament jest bardzo często rezerwowany i nie ma się, co dziwić. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, które chcą spędzać tam czas. Dobrze, że ktoś stworzył tak wyjątkowe miejsce, w którym będziemy mogli spędzić weekend, a jak chcemy to i nawet cały urlop. Nie będzie nam się tam nudziło i będziemy zadowoleni, że tam jesteśmy. Najlepiej będzie zobaczyć zdjęcia z tego miejsca na stronie apartamenty z kominkiem. Wreszcie mamy takie miejsce, które jest niepowtarzalne i oryginalne. Nie znajdziemy w całej Polsce drugiego takiego apartamentu na romantyczny wyjazd. Tutaj jest po prostu pięknie i wyjątkowo.